SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

375-й за рахунком готельно-туристичний комплекс відкрито на Буковині


2013-11-05 11:39:23 UTC

На Буковині 19 січня відбулося офіційне відкриття готельно-туристичного комплексу в селі Шипинці на Кіцманщині. Перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Павлюк відзначив під час оглядин, що новий комплекс за добротністю облаштування можна назвати чи не найкращим на теренах Буковини. Про це повідомила ZAXID.NET прес-служба Чернівецької ОДА.

Чотириповерхова будівля поділена на 26 номерів, з яких 4 є «люксами», 4 – «напівлюксами», 18 – стандартного зразка. Всі номери затишні та ошатні. У кожній готельній кімнаті є свій клімат-контроль, сучасна відеоапаратура, підігрів підлоги. Меблі у кімнатах замовлені в українського виробника. Кожен поверх оформлений в окремому дизайнерському рішенні – китайський стиль інтер’єру, англійський, класичний, стиль «хай-тек». Для комфортного пересування відвідувачів комплекс оснащено панорамним ліфтом – поволі їдучи в ліфті, можна поспостерігати за мальовничими шипинськими краєвидами.

Для безпеки відвідувачів тут встановлено систему відеоспостереження. Окрім того, на території готельно-туристичного комплексу в Шипинцях є зала для більярду, тренажерна та масажна зали, найближчим часом заплановано спорудити і майданчик для гольфу. За словами господаря тур-комплексу Володимира Захарчука, кілька років тому на місці впорядкованої і доглянутої сьогодні території був смітник та зарості. Тепер тут облаштовано затишні альтанки для довірливої бесіди, ставок, де можна порибалити.

15 кваліфікованих працівників готельно-туристичного комплексу працюватимуть для створення комфорту гостей закладу.

zaxid.net

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться