SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На чемпіонаті Європи з біатлону Україна завоювала ще три медалі


2013-11-05 11:39:09 UTC

*В болгарському місті Баска завершився чемпіонат Європи з біатлону. В естафетних перегонах збірна України завоювала три медалі.  *

 Жінки й команда юніорів в естафеті завоювали "бронзу", а юніорки посіли друге місце.

Підвели тільки чоловіки, що зайняли лише четверте місце. Усьому виною - погана швидкість на трасі. По швидкості українці програли іншим збірним досить багато часу. Виграла чоловічу гонку збірна Німеччини, на другому місці - норвежці, "бронзу" взяли білоруси при 7 додаткових патронах і 1 штрафному колі.

У гонці юніорів українці залишалися єдиною із чотирьох наших команд (по двох чоловічих і жіночих), хто не зумів заробити медаль у загалькомандну скарбничку. На щастя, в останньому старті це вдалося поправити: українські юніори фінішували з "бронзою". А перемогу святкувала команда Росії, що випередила австрійських однолітків.

У жіночій естафеті перемогу святкувала збірна Білорусії, що обійшла німкень більше, ніж на півхвилини. Українки зуміли на самому фініші вирвати бронзові медалі в господарок чемпіонату. Команда Болгарії, що лідирувала на протязі всієї гонки, усе розгубила на останньому етапі.

У юніорській гонці перемогу з явною перевагою одержала команда Росії, що забезпечило їм перше місце в медальному заліку чемпіонату. Наші дівчата посіли друге місце.

Джерело: www.exdriver.com.ua

 

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться