SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

«Київстар» встановив WAP-камеру на гірськолижному курорті Драгобрат


2013-11-05 11:39:23 UTC

Напередодні зимових свят лідер мобільного зв’язку України компанія «Київстар» встановила в Карпатах в урочищі Драгобрат саму високогірну базову станцію, а також WAP-камеру на ній.

Спеціалістами компанії «Київстар» була підключена сама високогірна базова станція – у підніжжі гори Близнюки (1881 м) на висоті 1457 метрів над рівнем моря, поблизу гірськолижного курорту Драгобрат, унікального місця для професіоналів та любителів гірськолижного спорту, де більше ніж 6 місяців на рік є сніговий покрив.

Щорічно за підтримки компанії «Київстар» на цьому курорті проводяться розважальні заходи – «Артистичний слалом», «DJUICE-зорбінг», а в цьому році спеціально для абонентів, що ведуть активний спосіб життя, напередодні зимових свят була встановлена WAP-камера на найвищій базовій станції в урочищі Драгобрат.

Абоненти «Київстар» мають можливість спостерігати за тим, що саме відбувається на курорті: яка погода, чи є сніговий покрив, чи працюють підйомники та ін., у режимі реального часу на порталі «Старпорт» www.starport.com.ua у розділі «WAP-камери» – http://starport.com.ua/ua/foryou/s4/lwc/, а також переглядати зображення з камери безпосередньо з мобільного телефону зайшовши на wap-портал wap.starport.com.ua у розділ «Інфо та послуги»/«WAP-камери». Детальніше про послугу «WAP-камери» можна дізнатися за адресою: http://www.kyivstar.ua/personal/prepaid/services/wap_camera/.

Завдяки даній WAP-камері на Драгобраті усі, хто планує відвідати Карпатські гори, зможуть вибрати оптимальний час для вдалої подорожі та відпочинку.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться