SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

ІІ Всеукраїнський фестиваль моржів у ТК «Буковель»


2013-11-05 11:39:23 UTC

19 січня 2009 року, на Йордан, на гірськолижному курорті « Буковель» відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль моржів, у якому візьмуть участь любителі зимового купання чи не з усіх регіонів України. Його девіз: «Утвердження здорового способу життя».

У програмі Святкове Богослужіння, освячення води, урочисте відкриття свята, купання моржів, нагородження учасників дипломами та цінними подарунками. На гостей фестивалю також чекає насичена культурно-розважальна програма за участю Гуцульського ансамблю пісні і танцю Івано-Франківської обласної філармонії.

А в першому Всеукраїнському фестивалі моржів на ТК «Буковель» взяли участь близько ста осіб – представників із усіх регіонів України. З них – одинадцять жінок . А дев’ять його учасників уперше випробували свої сили у зимовому купанні. Були і ветерани – моржі з 15 та 17 – річним стажем. Наймолодшим учасником став 14- річний Олексій Хеменець із Ужгорода, найстаршим – 73- річний Петро Тимчук із Івано-Франківщини. Він розповів журналістам, що завдяки зимовому купанню йому вдалося укріпити здоров’я після невтішного діагнозу лікарів.

Петро Тимчук: «Є у нас криниця в селі. Двадцять сім градусів морозу, а я роздягаюсь. Ця криниця – це зовсім не така ополонка, як тут. І коли я побачив стовб такий великий над собою, то сказав, що Бог є! І Господь Бог мене охороняє. Тому раджу усім: не бійтеся холодної води, купайтеся.»

Учасники фестивалю після моржування отримали від організаторів на згадку дипломи та гуцульські сувеніри.

ІІ Всеукраїнський фестиваль моржів у ТК «Буковель» обіцяє бути цікавим і, що найголовніше, – подарувати прекрасні миті спілкування з природою.

Приєднуйтесь!

Фото-звіт першого фестивалю моржів дивіться на сайті ТК «Буковель».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться