SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У ці дні стартує зимовий туристичний сезон у Карпатах


2013-11-05 11:39:22 UTC

Правда, якщо торік всі місця на новорічно-різдвяний період були розкуплені, то цьогоріч можна помітити зміни на туристичному ринку

Туристично-інформаційний центр відкрито напередодні нового року у закарпатському селищі Великий Березний. Тут можна отримати інформацію про вільні місця в готелях і на турбазах, замовити екскурсію, отримати консультацію, придбати сувеніри, буклети, карти, переглянути фільми про туристичний потенціал Закарпаття і т.д. Як розповів начальник управління з питань євроінтеграції, туризму і курортів Закарпатської облдержадміністрації Олександр Марченко, днями такий самий центр запрацював і в замку «Сант-Міклош», що у селищі Чинадійове Мукачівського району. «Навідуючись сюди, щоб оглянути історичну споруду, мандрівники заходять і в наш центр, де отримують інформацію про туристично-рекреаційні можливості Закарпаття взагалі і кожного об’єкта цієї галузі – зокрема», – зазначив О.Марченко. Він поінформував, що нині в області діють сім таких центрів. "Відкриттям цих закладів у Великому Березному та Чинадійові ми фактично завершуємо 2008-ий - Рік туризму і курортів», – підкреслив посадовець. За його словами, незважаючи на економічну кризу, фінішуємо з непоганими здобутками. Наведу кілька цифр: порівнячно з аналогічним періодом минулого року кількість прийнятих цьогоріч гостей збільшилась майже на 40% і сягнула 450 тисяч осіб. Обсяг наданих послуг зріс на 44%, а сума отриманого балансового прибутку збільшилась на 9%. На 33 відсотки зросли відрахування до бюджетів усіх рівнів. Збільшилась сума коштів, скерованих на модернізацію (реконструкцію) матеріально-технічної бази. У туристично-рекреаційній галузі цьогоріч створено близько 170 нових робочих місць.

У ці дні стартує зимовий туристичний сезон у Карпатах, нагадав він. У гори потягнулися шанувальники швидкісних лижних спусків. Правда, якщо торік всі місця на новорічно-різдвяний період були розкуплені, то цьогоріч можна помітити зміни на туристичному ринку. На Новий рік вже немає місць на турбазах, у готелях і санаторіях, але є ще трохи вільних місць на Різдво. «Робимо все, щоб кризові явища не позначилися на ціні санаторно-туристичних путівок. Радимо туроператорам і керівникам туроб’єктів піднімати не ціни, а рівень обслуговування, поліпшувати умови проживання, якість харчування і т.д», – зазначив начальник управління з питань євроінтеграції, туризму і курортів Закарпатської ОДА.

Tourinform Закарпаття

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться