SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Медальний день для України.

2013-11-05 11:39:09 UTC

Перший день чемпіонату Європи по біатлону в Болгарському Банско приніс Україні одну золоту і одну бронзову медаль.

В жіночій індивідуальній гонці на 15 км перемога дісталась українці Оксані Яковлевій. Наша біатлоністка відстрілялась без промахів і виграла у білоруски Людмили Ананько 7,3 секунди. Бронза дісталась Магдалені Гвиздон з Польщі.

В чоловічій частині змагань дистанцію в 20 км найшвидше пройшов норвежець Егиль Джелланд.  Українейь Олексій Коробейников, який протягом усієї гонки претендував на перемогу, фінішував лише третім.Провальною для нашого біатлоніста виявилась заключна частина дистанції, яку він проїхав повільніше, ніж його основні суперники, а на останньому повороті не справився із заносом і впав. В результаті Коробейников  фінішував третім з відставанням від переможця на 17,5 секунд.