SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Львівщині відкривається новий комплекс для лижників


2013-11-05 11:39:21 UTC

До роботи у новому зимовому туристичному сезонні готується новостворений гірськолижний комплекс «Плай» у с. Плав’є Сколівського району на Львівщині. «Це – маленький «Буковель», – повідомив 25 листопада начальник відділу туризму Львівської обласної державної адміністрації Адріан Кліщ.

Як поінформував А.Кліщ Zaxid.net, комплекс сучасно оснащений. «Як тільки температура повітря понизиться, будуть перші морози, вони почнуть застосовувати сніжні гармати, й будуть готові приймати лижників».

Начальник відділу туризму Львівської облдержадміністрації додав, що окрім сервісу для катання на лижах, у комплексі «Плай» передбачили чимало атракцій для відпочиваючих. Зокрема, біля підніжжя гори біля старовинної дерев’яної церкви створили музей краю та карпатську гражду, де є кузня, ткацький цех, виготовлятимуть бринзу.

А.Кліщ також поінформував, що інспекція Держгірхімпромнагляду у Львівській області здійснює перевірку готовності до роботи у зимовий період підйомників на Львівщині. «Результати поки що кращі, ніж торік. Більше готовності. Однак, все-таки, дані приписи усунути недоліки підйомників на горі Кремінь», – прокоментував він.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться