SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Канатні дороги Прикарпаття готові до нового зимового сезону


2013-11-05 11:39:21 UTC

На засіданні Ради територіального управління Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області розглянуто питання виконання виданих приписів по канатних дорогах товариств з обмеженою відповідальністю «Скорзонера» с.Поляниця та «Захід ЛТД» смт. Ворохта, експлуатація яких була призупинена в листопаді поточного року.

Повторні перевірки щодо утримання та безпечної експлуатації 16 пасажирських підвісних канатних доріг (ППКД) Прикарпаття були проведені в грудні. Встановлено, що всі порушення усунені, функціонування вищевказаних канатних доріг відновлено. Однак, не вирішено питання капітального ремонту ППКД «Захід ЛТД», яка морально застаріла, та навчально-спортивної бази «Україна», що опломбована і не функціонує з 2007 року.

Протягом листопада-грудня організовано навчання власників та обслуговуючого персоналу канатних доріг з питань охорони праці та їх безпечної експлуатації. Зокрема, звернуто особливу увагу на технічний стан бугельних підйомників і буксирних витягів.

Враховуючи те, що в найближчий час планується випуск нової редакції Правил щодо експлуатації підвісних пасажирських канатних доріг, на засіданні відзначено необхідність приведення до європейських норм здійснення планово-попереджувальних ремонтів, технічних оглядів опор, пристроїв, механізмів, ефективного використання досвіду зарубіжних країн у питаннях безпеки на ППКД.

Правда.if.ua

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться