SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Електричка «Львів-Трускавець-Львів» їздитиме тепер швидше


2013-11-05 11:39:20 UTC

З 11 грудня для покращення перевезення пасажирів у приміському сполученні електропоїзд «Львів-Трускавець-Львів» перебуватиме в дорозі на 32 хв. менше. А отже, відпочинок у Трускавці став іще ближчим!

Поїзд відправлятиметься зі Львова о 14.40 і прибуватиме у Трускавець о 16.42. До того ж тепер цей поїзд відправлятиметься не з приміського, а з головного вокзалу станції «Львів».

На шляху прямування зі Львова до Трускавця поїзд зупинятиметься тільки на станціях «Дрогобич» та «Стебник», оминаючи станцію «Стрий». Пасажири поїздів сполученням «Херсон-Львів», «Маріуполь-Львів», «Москва-Львів», «Сімферополь-Львів» та «Донецьк-Львів» матимуть можливість на головному вокзалі у Львові пересісти на цей електропоїзд і з комфортом дістатися до курортного міста. З Трускавця електричка відправлятиметься о 17.30, а прибуватиме до Львова о 19.50.

Ціна квитків залишиться незмінною. Квиток у вагон першого класу коштує 15,83 грн., квиток у вагон другого класу – 13,72 грн., а квиток у вагон третього класу – 7,20 грн.

Бальнеологічний курорт « Трускавець»

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться