SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Свято першого снігу на Драгобраті


2013-11-05 11:39:20 UTC

З 07.12.2008 до 09.12.2008 на Драгобраті пройдуть спортивно-аматорські змагання з гірських лиж серед дітей. Місце проведення: урочище Драгобрат, с-ще Ясіня, Закарпатська область.

Курорт «Драгобрат» — найвищий гірськолижний курорт Українських Карпат. Полонина розташована на висоті 1300-1700 метрів над рівнем моря, на відстані 7 км від селища Ясіня Закарпатської області. Звідси відкриваються чудові краєвиди на найвищий масив Українських Карпат — Чорногору. Як на долоні, видно хребет Ґорґани. На Драгобраті добре розвинена туристична інфраструктура. Це також постійне місце проведення гірськолижних змагань ще з 1998 р.

Спортивно-аматорські змагання з гірських лиж серед дітей, які вперше проводить туроператор «Карпати. Туризм. Відпочинок» разом з всеукраїнським туристичним журналом «Карпати. Туризм. Відпочинок» умовно символізують початок великого зимового гірськолижного сезону. Свої навики на схилах гори Стіг зможуть продемонструвати усі бажаючі юнаки і юнки до 16 років, для яких катання на лижах — це не тільки спорт, але й улюблена справа. До участі у фестивалі запрошуються також дорослі — батьки і родичі, адже в програмі свята передбачено сімейні змагання.

Головними спортивними акціями фесту будуть: відкриття гірськолижного спортивно-дитячого свята; змагання серед учнів дитячих спортивних шкіл; змагання серед юних лижників-аматорів; командні змагання «Моя спортивна сім’я»; конкурси та розваги.

Гірськолижні змагання серед дітей «Свято першого снігу» на Драгобраті — це більше, ніж просто фестиваль. Це велике свято для юних прихильників активного відпочинку. Радість, веселощі та враження, отримані під час перегонів, запам’ятаються назавжди. Фестиваль проводиться з метою заохотити молоде покоління до здорового способу життя.

« Мандрия»

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться