SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Тисовці переплелися підготовка до чемпіонату Європи з біатлону та чемпіонат України у спринтерській гонці


2013-11-05 11:39:09 UTC

Сьогодні, 2 лютого, в Тисовці Сколівського району розпочинається підготовка до Чемпіонату Європи з біатлону серед дорослих та юніорів, який відбудеться в Болгарії. Водночас спортсмени Новояворівської СДЮСШОР «Янтар» братимуть участь у Чемпіонаті України серед юніорів у спринтерській дистанції, який також пройде у Тисовці. Про це повідомив власкор Західної інформаційної корпорації в Яворівському районі з посиланням на заслуженого тренера України, майстра спорту з біатлону Миколу Паніткіна.

За його словами, остаточно склад збірної України, яка братиме участь в європейському чемпіонаті, буде сформовано 7 лютого.

«Учора о 13 годині кордон в Чопі перетнули вихованці Новояворівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Янтар» Юлія Бєган, Віталій Кожушко, Віталій Кільчицький, які повернулися з Італії, де виступили у Чемпіонаті світу з біатлону серед юніорів. Наші спортсмени додому не поїхали, а попрямували одразу до Тисовця.: Тут вони і тренуватимуться, і змагатимуться у Чемпіонаті України серед юніорів у спринтерській дистанції», – зазначив Микола Паніткін.

На запитання власкора ЗІКу, чи поїдуть новояворівчани на Чемпіонат Європи в Болгарію? Микола Паніткін відповів, що «наразі не відомо, але те, що Віталій Кожушко там буде – можна передбачити (це моя особиста думка, бо наразі з колегами-тренерами з цього приводу ще не розмовляв).Цей новояворівчанин на Чемпіонаті світу з біатлону в Італії в програмі зі спринтерської гонки здобув диплом і квіти, так звану «квіткову премію», потрапивши в першу семірку найкращих біатлоністів-юніорів планети».

Джерело: http://www.zik.com.ua

 

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться