SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Офіційно. Сезон катання на курорті «Буковель» відкривається 29.11.2008


2013-11-05 11:39:19 UTC

Офіційне повідомлення від адміністрації курорту «Буковель»: вже цього тижня розпочинається сезон зимового катання 2008 – 2009.

Офіційне відкриття курорту відбудеться в суботу 29.11.2008, але ще у п’ятницю 28.11.2008р. всі бажаючі зможуть відкрити свій сезон катання на Буковелі.

Наразі, до відкриття готуються декілька схилів. Робиться все, щоб підготувати та запустити максимальну кількість трас. По мірі готовності схилів ми будемо Вас про це інформувати. Слідкуйте за новинами.

Свіжий сніг, доглянуті схили та смачна кухня місцевих ресторанів чекають на Вас.

Що стосується новинок зимового сезону від курорту «Буковель»:

  1. Значно збільшився житловий фонд курорту. Якщо минулого сезону у нас одночасно могли перебувати до 900 відпочиваючих, то в цьому році, одночасно, ми зможемо прийняти до 1500 осіб. На вас чекають нові комфортні умови проживання в номерах різного рівня, від «економ» до ексклюзивних «вілла шале» (житловий комплекс №2 між витягами 1R та 2R). Приємними перевагами перебування в даному житловому комплексі для наших гостей буде широко розвинена інфраструктура. На території житлового комплексу №2 розміщені 3 ресторани, 2 прокатні пункти гірськолижного спорядження, бювет мінеральних вод, медичний центр: всі необхідні речі для комфортного відпочинку поруч. Вийшовши з номеру, ви зможете одіти лижі чи сноуборд і вже через декілька метрів опинитись на наших чудових схилах.

  2. На території курорту значно збільшилась кількість ресторанів , де можна смачно та не- дорого поїсти. Лише цього року вже до добре знайомих вам ресторанів та кафе додасться ще 2 нових з українською кухнею («Фільварок» – ресторан, який складається з 3 залів: перший знаходиться в зоні проживання № 2, другий – верхня станція витягу №5, третій – нижня станція витягу № 12; та ресторан «Курінь» – житловий комплекс №2) і ще один ресторан з традиційною європейською кухнею – це «Lucky Bull» . Екстравагантний інтер’єр, витончена кухня, сигарне меню і ненав’язливе обслуговування створять для вас неповторну атмосферу відпочинку. Ресторан знаходиться неподалік льодового катка на початку житлового комплексу №1.

  3. Покращено та здійснено благоустрій більшості схилів. Особливо це стосується територій посадки/висадки відпочиваючих та так званих територій викатів. Збільшено кількість туалетів у вузлових центрах курорту (витяг №5 – верхня та нижня станції, витяг №2 – нижня станція, витяг №14 – нижня та верхня станції, витяг №15 – нижня станція, витяг №8 – нижня станція).

Прокатні пункти порадують вас новою моделлю Rossignol-Bukovel 2009, яка розроблялась провідною французькою компанією на замовлення курорту. Жоден курорт світу не може похвалитись корпоративними моделями в прокаті. ТК «Буковель» і тут є лідером.

В цьому сезоні на курорті до ваших послуг працюватиме 11 прокатних пунктів. Загальна кількість прокатного інвентаря більше 4000 шт. з них:1500 нові моделі, біля 100 шт. топових версій.

Вже з початку сезону плануємо запустити оновлений сноу-парк для екстремальних лижників та сноубордистів.

  1. Повністю відремонтовано під’їзні шляхи до курорту та збільшено кількість парковочних місць. Уже цього сезону планується відкриття критого паркінгу біля витягу №7. Тому, вирушаючи до ТК «Буковель» власним транспортом ви можете бути впевненими, що матимете місце для паркування.

  2. Новими програмами та послугами порадує наших клієнтів SPA центр «Оазис». У програмі багато нових видів масажу, серед яких класичний тайський, який здійснюватиметься запрошеними масажистками з Таїланду. Ще однією приємною несподіванкою для наших гостей стане традиційна турецька лазня хамам. Від класичної турецької вона буде відрізнятись лише деталями інтер’єру , адже ми знаходимось все-таки в Карпатах. SPA центр «Оазис» знаходиться біля рецепції готелю «Буковель***», житловий комплекс №1.

  3. Окрім відпочинку, ТК «Буковель» пропонує нашим гостям різноманітні програми лікування та оздоровлення. На території курорту працює бювет мінеральних вод з власних свердловин. Вода отримала дуже високі та схвальні оцінки фахівців і за своїми характеристиками аналогічна трускавецькій «Нафтусі».Медичний центр «Буковель» спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, захворюваннях та патологіях хребта, детоксикації організму, лікуванні ожиріння, корекції фігури та загальному оздоровленні.

ТК « Буковель» вже давно довів, що він не лише найкращий, але й найдоступніший гірськолижний курорт в Європі. Люди, які вміють рахувати гроші, вже давно зрозуміли, що ,користуючись нашими акціями та спеціальними пропозиціями, відпочити можна цікаво та дешево. Дехто може дорікнути нам у «дороговизні» проживання на курорті.. Але і тут ми йдемо назустріч нашим клієнтам: на сайті розміщено розділ «Проживання в регіоні», де Ви можна отримати інформацію про проживання в радіусі 30 км. від ТК «Буковель» та вибрати той варіант, який вас найбільше влаштує як за ціною, так і за рівнем надання послуг.

Країна Буковель запрошує.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться