SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Гірськолижний нудизм по-австрійськи.


2013-11-05 11:39:09 UTC

*Австрійський гірськолижник Райнер Шенфельдер проїхав по гірському схилі у швейцарському містечку Венген майже повністю оголеним - на ньому були тільки лижі, черевики й шолом. *

Спортсмен вийшов на старт у такому вигляді після того, як програв парі своєму лікареві, і не розраховував, що про його виступ довідається преса. На своєму офіційному сайті Шенфельдер розповів, що минулого тижня він невдало впав під час тренування, і його почав турбувати біль. Лікар спортсмена пообіцяв, що через кілька днів неприємні відчуття пропадуть. Однак гірськолижник виявився досить недовірливим, щоб заявити лікарю, що якщо болі припиняться, то він проїде на лижах в оголеному вигляді. 

 "Я якось не помітив фотографа, - зізнався Шенфельдер. - Це була особиста суперечка, і, зрозуміло, вона не повинна була розголошуватись. Я дуже радий, що більше не почуваю болю й не застудився, коли виконував умови парі". Тренер австрійської гірськолижної збірної Тоні Жигер заявив, що його підопічний не буде покараний, але йому доведеться провести зі спортсменом бесіду.

Відзначимо, що в  той час температура повітря на знаменитій трасі в Лоберхорне піднімалася до десяти градусів Цельсія. Фотографії оголеного Шенфельдера (29 років), що двічі ставав бронзовим призером Олімпійських ігор, були опубліковані на сайті sport1.at.

 За матеріалами Lenta.ru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться