SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Прикарпаття рекламує туризм, готелі та ресторани


2013-11-05 11:39:18 UTC

З 22 по 24 жовтня 2008 р. у Палаці мистецтв м. Львова проходить Дев’ята міжнародна виставка-ярмарок «Тур ЕКСПО – 2008».

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації спільно з туристичними закладами Коломийського, Рогатинського та Яремчанського регіонів представляє на цій виставці туристичний потенціал Івано-Франківської області.

У прес-конференції з нагоди відкриття виставки взяли участь представники Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської облдержадміністрацій, посол Південно-Африканської Республіки. На прес-конференції виступила начальник управління туризму головного управління Н. П. Гасюк з інформацією про стан розвитку туризму в Івано-Франківській області та підготовку Івано-Франківщини до зимового туристичного сезону. Начальник управління туризму Закарпатської облдержадміністрації О.І.Марченко підкреслив необхідність ведення спільної маркетингової політики в Карпатському регіоні.

У виставці поєднані тематичні напрями – туризм, готельний та ресторанний бізнес та імперія розваг. Більш як 80 учасників виставки з різних регіонів України (Вінницького, Дніпропетровського, Київського, Харківського, Закарпатського, Житомирського, Кримського, Одеського, Черкаського, Чернівецького, Запорізького) Польщі, Чехії, Росії, презентувати насичену і змістовну бізнес-програму, новітні досягнення в сфері послуг.

Під час виставки відбуваються конференції та презентації, пов’язані з туристичною складовою проведення в Україні Чемпіонату з футболу «Євро – 2012».

ua-reporter.com

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться