SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Закарпатті поляки діляться досвідом щодо екологічного хліборобства та агротуризму


2013-11-05 11:39:18 UTC

Про екологічне хліборобство, технології виробництва продукції та вимоги до сертифікації господарств ішлося на навчальному семінарі-тренінгу, що відбувся сьогодні в Ужгороді за участі польських фахівців. Були присутні закарпатські фермери, агрономи, студенти аграрних навчальних закладів.

Захід проведено у рамках польсько-українського проекту «Розвиток агротуризму і екологічного хліборобства – шанс для сільських територій України», який здійснюють Національний центр сільськогосподарського дорадництва і розвитку села Республіки Польща у Брвінові спільно з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України.

Нещодавно група працівників сільського господарства побувала у Польщі, де знайомилася з досвідом сертифікації екологічного хліборобства. Сьогодні польські спеціалісти самі завітали на Закарпаття, щоб на місці продемонструвати свої здобутки.

Завтра польські партнери проведуть в Ужгороді ще один науково-практичний семінар – «Агротуризм як шанс для розвитку сільських територій: правові та організаційні проблеми». Це також актуальна тема для Закарпаття – популярного туристично-рекреаційного регіону України.

UA-Reporter.com

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться