SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Логотипом Луцька може стати подарунок


2013-11-05 11:39:17 UTC

Логотипом Луцька може стати зображення подарунка з підписом «Луцьк. Поарунок для тебе».

Як інформують Zaxid.net «Волинські новини», такий варіант логотипу міста був запропонований 23 листопада на громадських слуханнях щодо стратегії туристичного розвитку Луцька.

«Основою для такої ідеї став образ Святого Миколая – покровитель Луцька. Відомо, що цей святий у всіх асоціюється з подарунками», – пояснив ідею начальник відділу туризму та рекреації департаменту культури за збереження історичної спадщини Луцької міської ради Юрій Моклиця.

Над логотипом працювала група дизайнерів під керівництвом Вікторії Федини. Їх основна ідея полягала у тому, щоб донести до жителів і гостей міста, що саме воно – місто Луцьк – є подарунком для кожного. «Логотип має асоціювалось з чимось легким та приємним для сприйняття» – пояснив Юрій Моклиця.

Логотип ще не затверджений міською радою. Проте на громадських слуханнях його визнали гідним представляти місто. В обговоренні взяли участь представники міської влади, експерти проекту «Стратегія туристичного розвитку мста Луцька» з Польщі та представники громадськості.

Прозвучало багато пропозицій зобразити логотип на фоні основної міської пам’ятки – Замку Любарта. Але таку ідею відкинули начальник відділу туризму і рекреації Юрій Моклиця та закордонні гості з Любліна, що допомагали у створенні стратегії туристичного розвитку міста Луцька. Як пояснили польські спеціалісти, представлений варіант має більшу маркетингову доцільність.

Бути чи не бути подарунку символом Луцька – вирішуватиме сесія міськради, що пройде у середу, 25 листопада.

Логотип Луцька, що розроблявся в рамках реалізації проекту «Стратегія туристичного розвитку міста Луцька» має стати основою для рекламно-сувенірної продукції, присвяченої місту.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться