SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Перспективи гірськолижного бізнесу в Україні обговорювали в буковинському Мигово


2013-11-05 11:39:09 UTC

ІІ Міжнародна конференція «Гірськолижний бізнес на Україні» проходила 5-6 грудня на Буковині в туристичному комплексі «Мигово» за участі представників відомих європейських фірм – виробників обладнання для гірськолижного туризму. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі ОДА.

 

У конференції взяли участь представники гірськолижних центрів із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Донецької, Київської, Харківської областей та АР Крим, а також відомих європейських фірм, що спеціалізуються на виробництві канатних доріг (Leitner, Італія), систем штучного засніження (Texnoalpin та Nivis, Італія), снігоущільнюючої техніки (Prinot, Італія та Kassbohrer, Німеччина), будівництві об’єктів у горах (Alpenbau, Італія).

Крім теоретичної частини та розгляду нормативно-правової бази в галузі гірськолижного туризму, учасники семінару ознайомилися з функціонуванням туристичного комплексу «Мигово», роботою снігопродукуючої та снігоущільнюючої техніки. Також йшлося про перспективи розвитку туристичної галузі Буковини, конкретні інвестиційні проекти, котрі вже незабаром будуть втілюватись в області.

ІІ Міжнародна конференція «Гірськолижний бізнес на Україні» була організована ПП «Полтава-СКІ» за сприяння відділу з питань туризму Чернівецької ОДА.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться