SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Ціни для туристів знижено у понад 70 закладах Львова


2013-11-05 11:39:16 UTC

Свою участь в акції «Вихідні у Львові за півціни» підтвердили понад 70 львівських туристичних закладів й організацій. Усі вони 19-20 грудня 2009 року запропонують своїм клієнтам 50% знижки на товари й послуги.

Нагадаємо, Львівська міська рада та представники туристичного бізнесу оголосили про проведення у День св. Миколая безпрецедентної для України акції. Протягом двох днів у багатьох львівських закладах туристичного бізнесу – ресторанах, готелях, турфірмах тощо – можна буде отримати послуги за половину їхньої звичної вартості.

«Ми втішені, що акція знайшла підтримку у львівського туристичного бізнесу. Але вона знайшла відгук і в споживачів – готелярі вже повідомляють про велику кількість бронювань на 19 та 20 грудня. Разом з нашими партнерами ми докладаємо зусиль, щоб ця акція пройшла успішно. Принагідно, ще раз запрошуємо українців приїхати й у цьому переконатися», – прокоментував начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин ЛМР Остап Процик.

Як повідомили Zaxid.net у прес-службі Львівської міської ради, до 9 грудня учасники акції розклеять у своїх закладах рекламні афіші «Вихідні у Львові за півціни». Під час самої акції, 19-20 грудня, заклади також матимуть зовнішні розпізнавальні знаки, котрі буде видно з вулиці, щоб допомогти бажаючим їх простіше відшукати.

Актуальну інформацію про учасників акції та їхні пропозиції можна переглянути на веб-сторінках www.visitlviv.net, www.lviv.ua, www.ct.lviv.ua, www.city-adm.lviv.ua.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться