SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Драгобрат очікує на санний фест під назвою "Карпатські забави – 2007"


2013-11-05 11:39:09 UTC

Коли любителі зимових трас майже всього Карпатського регіону все ще потерпають від відсутності снігу, цієї проблеми вже не існує для гірськолижного курорту Драгобрат. Минулого тижня тут, у високогір’ї, всього за 7 кілометрів від селища Ясіня на Рахівщині випало стільки снігу, що вистачить до середини літа.

Принаймні, саме так стверджують господарі місцевих готелів, власники підйомників. Це й дозволяє сподіватися на успіх у проведенні фестивалю «Карпатські забави – 2007» запланованого на 26-27 січня.

У рамцях фесту відбудеться спортивне свято «Веселі старти на снігу». На ньому любителі санного відпочинку виконуватимуть просто залікову програму зі спуску на санях, а також на сноутюбах, тобоганах, «підгузках». Більш підготовлені спортсмени стартуватимуть на спеціально підготовленому майданчику для стартів у спусках: швидкісному, слаломі, естафеті «Веселе порося».

На учасників «Забав», які організовують всеукраїнський журнал «Карпати. Туризм. Відпочинок» і однойменний туроператор, генеральним партнером яких є гірськолижна база «Оаза», чекають позаспортивні розваги. Серед останніх – справжня «Снігова дискотека» у стилі 80-х і 90-х років. Буде багато спілкування у «гарячих» компаніях. А ще – частування, конкурси, танці та ватра!

Родзинка – випробування на нічних лижних і санних трасах. Для переможців передбачені призи від виробника спорядження – фірми «Євромарк-Україна». Починаються «Карпатські забави» о 18 год. на турбазі «Оаза».

Повідомляє Мукачево.net

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться