SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Закарпаття у туристичному вимірі


2013-11-05 11:39:16 UTC

З 26 по 28 березня в Києві відбулася 14-та міжнародна виставка «Україна – подорожі та туризм», на якій свої досягнення та проекти з розвитку туристично-рекреаційної сфери презентували більшість країн світу.

Приємно відзначити, що левову частку експонатів загальноукраїнського виставкового стенду становили матеріали про Закарпатську область. Представники Головного управління з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Закарпатської облдержадміністрації презентували відвідувачам експозиції інформаційні матеріали про волонтерський проект відновлення пам’яток архітектури, що вже понад п’ять успішно діє нашому краї, Закарпатський музей народної архітектури та побуту, музеї селища Колочава, проект туристичного комплексу «Деревинська купіль», який буде споруджено в с. Нижнє Солотвино Ужгородського району. Гостям виставки було продемонстровано пізнавальні фільми «Кращі туристичні маршрути Закарпаття» та «Закарпатський туристичний винний шлях», підготовлений разом зі Спілкою приватних виноробів Закарпаття та Центром розвитку сільського зеленого туризму.

За словами заступника начальника Головного управління з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Олександра Марченка, закарпатська експозиція справила велике враження на Президента України Віктора Ющенка, який, до речі, отримав у подарунок книгу про Закарпатський музей народної архітектури та побуту, а також на дипломатів з Болгарії, Литви, Росії та інших держав.

Tourinform Закарпаття

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться