Зимовий туризм в Яремче


2013-11-18 21:28:52 UTC

Якщо говорити про зимовий відпочинок в Карпатах, то перше, що спадає на думку — це, звичайно, гірськолижний відпочинок. Саме цей вид туризму з кожним роком набуває в Україні все більшої популярності. Щойно розпочинається зимовий сезон, як Карпати приваблюють прихильників гірськолижного спорту не тільки з усіх куточків країни, а й закордону. Фахівці зазначають, що за останні два роки кількість туристів у Карпатах збільшилася втричі. Це й не дивно, адже з кожним роком у Карпатському регіоні покращується туристична інфраструктура: збільшується кількість туристичних комплексів, баз відпочинку, пропозицій проживання у приватному секторі, споруджуються нові підйомники, вживаються відповідні заходи, щодо вирішення проблем перевезення туристів.

Одним з найкращих місць для зимового відпочинку є Яремчанський район Івано-Франківської області, а саме такі відомі курорти, як Яремче, Ворохта, Яблуниця, Буковель та інші, які мають всі умови для розвитку гірськолижного туризму. Кожен знайде тут для себе чудові гірськолижні траси різного рівня складності, прокат усього необхідного спорядження, кваліфікованих інструкторів, а також великий вибір житла на будь-який смак.

На сторінках нашого сайту Ви знайдете найкращі пропозиції житла, закладів харчування та розваг у Яремчанському регіоні, а також багато іншої цікавої і корисної інформації.
Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень!

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться