SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Гігантське озеро на Буковелі: більше снігу взимку та дайвінг влітку


2013-11-05 11:40:25 UTC

На курорті «Буковель» будують гігантське озеро. Воду з нього використовуватимуть для засніження схилів сніговими гарматами, йдеться у повідомленні РТІЦ.

Як відзначають спеціалісти, головне – аби тиждень хоча б вночі протримався 4-градусний мороз. Зараз озеро наповнюють водою. Замість урочистого відкриття провели пробний заплив. Разом з керівником курорту його здійснила співачка Руслана. Кажуть, вода дуже холодна, але кришталево чиста. Влітку на озері планують облаштувати дайвінг-школу й пляж з водними лижами. Будівництво озера обійдеться курорту майже в 150 млн грн.

«440 кубометрів води це – 880 кубометрів снігу. В попередніх сезонах 50 км лижних трас ми могли запустити приблизно аж до середини січня. Зараз ми зможемо запустити на початок грудня всі без виключення траси», – сказав керівник туристичного курорту «Буковель» Олександр Шевченко. Нагадаємо, у теплу пору року Буковель став «сальса-столицею» України. На курорті відбувся яскравий фестиваль, а на осінь заплановано великий сальса-конгрес.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться