SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Фестиваль українського весілля


2013-11-05 11:40:25 UTC

Туристичний комплекс «Буковель» запрошує 12-14 жовтня на Фестиваль українського весілля. У програмі фестивалю: театралізовані народні дійства, супроводжувані безліччю обрядів та ритуалів – сватання, умовини, заручини, викуп, благословення молодят, вінчання в церкві, весільний поїзд на конях та возах, весела весільна забава за участю кращих фольклорно-етнографічних колективів, весільних музикантів, оркестрів та троїстих музик. Конкурс на найкращу весільну пару України. Приз – медовий місяць в ТК «Буковель»!

А також на гостей події чекають розваги та конкурси: весільного рушника, короваю, весільних музикантів, весільної коломийки, колискових пісень, старост й тамадів, весільних тостів. Конкурс між ресторанами на кращу українську та гуцульську кухню. Майстер-класи з гончарства, ткацтва, писанкарства, народного танцю та української пісні. Виставка-продаж робіт народної творчості. Народні гуляння, ігри та розваги, українська дискотека. Концерти Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія», переможців телевізійного проекту «Україна має талант» гурту «Лісапєтний батальйон».

Запрошуємо до участі у фестивалі весільні пари, фольклорно-етнографічні ансамблі, весільні музичні колективи та троїсті музики, весільних розпорядників-тамадів, майстрів народної творчості, заклади громадського харчування (ресторани, колиби, фільварки), всіх, кому не байдужі збереження, пропагування та розвиток українських народних традицій, звичаїв та обрядів.

Взявши участь у фестивалі, ви глибше пізнаєте красу та тайну українського весільного обряду.

Організатор фестивалю:Event-агентство «Art Bukovel»

artbukovel@gmail.com

+38 (067) 342-87-69,+38 (099) 058-58-25.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться