SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

«Фіглі Фест» від ТК «Буковель» у Ворохті


2013-11-05 11:40:25 UTC

9-10 серпня у cмт. Ворохта Івано-Франківської області відбудеться музичний фестиваль «Фіглі Фест» від благодійного фонду Help Us Help The Children та ТК «Буковель». Фестиваль стане кульмінацією літнього оздоровчого табору для майже 400 дітей-сиріт з усієї України. Також він стане святковим орієнтиром, для вже дорослих вихованців дитячих будинків й інтернатів, які раніше приймали участь в аналогічних таборах.

Свято, приурочене до 20-річчя діяльності благодійного фонду Help Us Help The Children в Україні. Концерт стане майданчиком для виступу як вже відомих гуртів та виконавців, так і тих, які лише набирають популярності серед українських меломанів. Росава, TopOrchestra, Гуцул Каліпсо, Zapaska, Куку Шанель, GrozovSka Band та інші виконавці порадують відвідувачів фестивалю своїм співом разом із дітьми із табору, які також продемонструють свої творчі таланти зі сцени фестивалю. Завершиться фестиваль запальною етно-дискотекою та фаєр-шоу із салютом. Захід проходить за особистої підтримки директора туристичного комплексу «Буковель» Олександра Шевченка.

Розуміючи соціальну важливість таких проектів ТК «Буковель» протягом багатьох років підтримує заходи фонду Help Us Help The Children, та допомагає їм як фінансово так і організаційно. Тож запрошуємо всіх бажаючих до нас на свято 9-10 серпня у cмт. Ворохта (« Хатки Руслани»). Початок концерту об 19:00. Всі благодійні кошти зібрані під час заходу будуть направлені на допомогу дитячим будинкам України.

За додатковою інформацією звертатися за тел.: (097) 279-50-97, kravchukvl@gmail.com, прес-аташе «Фіглі Фест» Ладомир Кравчук.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться