SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Нарциси зацвітуть!


2013-11-05 11:40:23 UTC

Після затяжної зими і хурделиць нарешті прийшла справжня весна, пробуджуючи природу від сну і надихаючи її новим життям. Торкнулася вона і одного з символів Закарпаття – Долини нарцисів. Як повідомив РТІЦу начальник ботанічної лабораторії к.б.н. Микола Волощук, розпочалася бутонізація нарцису вузьколистого. Початок цвітіння цього року очікується 5 травня, в пік цвітіння припаде на 12-15 травня.

Запрошуємо всіх побачити на власні очі білий килим з диво-квітів та відчути неповторний аромат квітучої Долини! Крім того, на території природоохоронного науково-дослідного відділення Карпатського біосферного заповідника «Долина нарцисів» діє візит-центр «Музей нарцису», де ви можете більше дізнатися про історію виникнення цього унікального природного об’єкту, екологію нарцису вузьколистого та пов’язані з ним легенди.

ПНД відділення «Долина нарцисів» знаходиться неподалік міста Хуст в урочищі Кіреші. За додатковою інформацією звертайтеся в центральну садибу Карпатського біосферного заповідника (м. Рахів) за тел.: (03132) 2-21-93.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться