SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Карпатах відбудеться унікальний фестиваль


2013-11-05 11:40:22 UTC

11-12 травня у легендарному Карпатському селі Криворівня ( Верховинського району Івано-Франківської області) вперше пройде музично-туристичний фестиваль «Черемош-фест». Про це розповіли організатори фестивалю під час прес-конференції в Києві, відзначає АН «Фіртка». Місцеві жителі називають Криворівню «Українськими Афінами».

Як розповів представник Товариства «Лева» Андрій Мельничук, якому належить ідея проведення «Черемош-фесту», – це буде унікальний фестиваль, де об'єднаються дві, на перший погляд, різні речі – туризм та музика. Цікаво, що час його проведення вибрано теж не випадково, адже саме в травні річка Черемош найбільш повноводна, що дуже добре для сплаву.

Усі, хто захоче приєднатися до фестивалю в рамках кампанії з розвитку водного туризму, зможуть здійснити сплав на рафтах і туристичних катамаранах Черемошем. За словами організаторів, пройти випробування весняною водою зможуть не тільки професіонали, але і любителі, для яких буде проведено детальний інструктаж. Відомо, що в заході вже зголосилися взяти участь кілька туристичних компаній, що займаються активним туризмом, і сплавами, зокрема. А також письменники, музиканти, і представники сфер науки і культури, зокрема Тарас Прохасько, Павло Нечитайло, групи «Бурдон», «Перкалаба», «Гич-Оркестр», «Дримба та Дзига», «Рура», «Фолькнери», «Коралі», «Гуцули», та інші.

Також, як зазначає РТІЦ, організатори «Черемош-фесту» планують проводити різні майстер-класи з навчання грі на різних автентичних музичних інструментах, зокрема на дримбі.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться