SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

ІІ Всеукраїнський чемпіонат із подолання перешкод із жінкою на шиї


2013-11-05 11:40:22 UTC

8 Березня на гірськолижному курорті «Буковель» відбудеться Другий Всеукраїнський чемпіонат із подолання перешкод із жінкою на шиї.

ТК «Буковель» запрошує представників сильної статі 8 березня долучитися до участі у Другому всеукраїнському чемпіонаті з подолання перешкод із жінкою на шиї та довести прекрасній половині людства, що вони вправні, витривалі, спритні й готові на будь-які подвиги заради неї.

Організатори чемпіонату запропонують відчайдухам пройти ряд випробувань на шляху до перемоги. Їм доведеться, долаючи 250-метровий шлях, перестрибувати, перелазити, переповзати через снігові кучугури, льодові стежки та вогонь, тримаючи жінку на шиї.

Одна з умов чемпіонату — вага дружини не повинна бути меншою за 49 кг. В іншому випадку чоловікові доведеться взяти додатковий вантаж. Втім фраза «перенесення дружин» досить умовна: на старті ніхто не питатиме в учасників підтвердження укладення шлюбу. Тому бігуни можуть нести на плечах чужих дружин, «позичених» на період чемпіонату у друзів або сусідів.

Дрескод учасників чемпіонату — лижний костюм та чоботи, а на голові шолом.

На переможців чекатимуть нагороди: проживання та відпочинок в готелі ТК «Буковель», абонементи на катання, романтична вечеря на двох в ресторані, хмільні подарунки від ТМ «Хортиця», інші цінні призи та сувеніри від ТК «Буковель».

Початок чемпіонату — о 13.00 .

Місце проведення: майданчик біля кафе «Бугіль» (витяг №2).

Заявки на участь в Чемпіонаті прохання подавати на електронну адресу: artbukovel@gmail.com, або ж за телефонами: (067) 342-87-69, (099) 058-58-25.

Довідка РТІЦ

Ці змагання вперше були проведені в 1992 році у Фінляндії, пізніше поширилися в інші частини світу — Сполучені Штати Америки і Гонконг і кожен раз привертають увагу тисячі туристів і ЗМІ з усього світу.

Наймасштабнішим і наймасовішим з подібних заходів вважається Північноамериканський чемпіонат з перенесення дружин, який влаштовують щороку на лижному курорті в Ньюрі, штат Мен, США.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться