SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Єпархіальному музеї в Трускавці відкрилася виставка живопису «Барви Львова» Богдана Задорожного


2013-11-05 11:40:21 UTC

Єпархіальному музеї м. Трускавця 20 лютого 2013 року відкрилася виставка живопису «Барви Львова» Богдана Задорожного. Творчість львівського мистця Богдана Задорожного породжена не метушнею заполітизованого зурбанізованого суспільства XXI ст., а швидше засвідчує тонку і вразливу до краси душу поета-романтика минулого віку. Він не порушує ані глобально-політичної, ні історично-національної проблематики, не ставить перед собою ультрамодних завдань авангардових колористичних експериментів, а просто і щиро намагається відтворити живописну таїну кожного куточку рідної землі. Землі, де ступала нога художника.

Значне місце в творчості художника займає портретний жанр – створені ним портрети друзів і знайомих намальовані легко і звучно, з глибоким почуттям. Образи переконливі й живі, легко і вправно виконані технічно. Авторові у м'яких пластичних формах, побудованих за допомогою теплих тональних співвідношень вдається висвітлити внутрішню суть портретованих осіб, акцентувати їх характерну значимість.

А ще – професійно виконані вітражні композиції сакрального призначення, скляні квітково-орнаментальні панно та вітражі для житлових інтер'єрів.

Таким постає перед нами творче обличчя Богдана Задорожного – художника образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Виставка живопису триватиме два місяці, повідомив нашому порталу «Світ лиж» директор Єпархіального музею, Тарас Шафран. Отже усіх охочих радо запрошуємо до музею, помилуватися та відчути насолоду справжнього мистецтва.

Довідка

Народився Богдан Задорожній 9 квітня 1971 р. у Львові. У 1993–1999 рр. навчався на кафедрі художнього скла у Львівській національній академії мистецтв. Живе і працює у м. Дубляни. Впродовж кількох років автор працював у Ірландії, яка надихнула його на серію морських пейзажів. Персональні виставки Богдана Задорожного можна було відвідати у Львові, Трускавці та Дрогобичі, а його роботи знаходяться у приватних колекціях Польщі, Росії, Англії, Ірландії, США.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться