SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Програма фестивалю вина у Берегові


2013-11-05 11:40:21 UTC

Відпочинок в Закарпатті весною пропонуємо розпочати з відвідин Берегова та вже 13-го традиційного міжнародного фестивалю вин, що в 2013 році пройде на день жінок з 8 по 10 березня. Як повідомив кореспонденту «Турінформ Закарпаття» голова оргкомітету Йосип Галайда, винний фестиваль традиційно пройде в центрі міста Берегово.

Учасниками фестивалю стануть кращі винороби Берегівського винного регіону, що об’єдналися в Берегівський Винний Лицарський Орден святого Венцела, присягнувши всіляко популяризувати винну славу Берегівщини і стали натхненниками фестивалю.

Програма фестивалю

8-го березня 2013 року (п’ятниця)

9.00 Вино – справжній скарб нашого життя. Виставка-ярмарок закарпатських вин.

9.00 Берегівські виноградні традиції і культура вина. Міжнародна науково – просвітительська конференція з питань виноградарства та виноробства. (вул. Бетлена Габора, 1. Музей Берегівщини).

9.30-13.00 Хороше вино – еліксир життя.

Передача зразків вин на конкурс (площа Кошута, в офісі СП «Екотрейдінформ», біля входу до гуртожитку ЗУПІ).

11.00 Виставка-продаж обладнання для виноградарства та виноробства.

11.00 Істина – у вині… та в книзі. Книжкова виставка – ярмарок спеціальної літератури про виноградарство та виноробство.

11.00 Сири та вино (Представлення закарпатських сирів: бринзи, бурди, селиського сиру). Легенда сиру. Сири торгової марки «Кардинал».

11.00 Підприємці пропонують. Що подати до вина – від випечених у золі коржиків до сирників. Хороше вино – запорука міцного здоров’я, особливо, коли до нього є добра закуска!

12.00 Ефективніше від «Віагри». Вино як напій кохання.

15.00 Покладання вінків до пам’ятника видатного професора-хірурга, відомого селек-ціонера винограду Бертолона Ліннера. (Берегово, вул. Б. Ліннера, 1. /Райлікарня/).

Протягом дня: Концертна програма. Виступ ансамблів. Розіграш лотереї.

9-го березня 2013 року (субота)

9.00 Вино – це ліки, їжа, насолода. Виставка-продаж закарпатських вин. Винороби пропонують вино минулорічного врожаю. Виставка-продаж обладнання для виноградарства та виноробства.

10.45 Святковий марш. Колона за участю запрошених гостей (делегацій) шикується біля римо-католицького костелу (пл. Ракоці, 3).

11.00 Сила, врода, смак, вірність, доброта. Урочисте відкриття ХІІІ-го Міжнародного Фестивалю Вина на Берегівщині – 2013. Прийняття нових лицарів та придворних дам – Фрейлін – до Винного Лицарського Ордена Св. Венцела. Під-ведення підсумків конкурсу вина, вручення медалей. (пл. Кошута, перед міським Будинком культури, велика сцена).

17.00 «Кращий кухар фестивалю». «Найпопулярніший намет фестивалю». Вручення грамот.

18.00 Танцюють всі. Народне гуляння на пл. Кошута.

Протягом дня: Концертна програма. Виступ ансамблів. Розіграш лотереї.

10-го березня 2013 року (неділя)

9.00 Вино – справжній скарб нашого життя. Виставка-ярмарок закарпатських вин.

11.00 Служба Божа за виноградарів та виноробів.

12.00 Прощання з гостями фестивалю.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться