SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Фінал Кубку світу з фристайлу у ТК «Буковель»


2013-11-05 11:40:21 UTC

Фінальний етап кубку світу з фристайлу відбуватиметься цьогоріч на базі туристичного комплексу «Буковель». Найкращі лижні акробати світу перебуватимуть тут із 18 до 24 лютого. Змагання такого рівня курорт прийматиме вперше.

«Буковель» – не новачок у календарі Міжнародної федерації лижного спорту. Змагання під егідою FIS комплекс проводить із 2006 року. Впродовж шести сезонів на буковельських схилах виступали представники гірськолижного спорту. Та останнім часом курорт переключився на турніри з фрістайлу та сноуборду.

З 2010 року «Буковель» стає місцем проведення змагань із лижної акробатики. Тут уже тричі проводилися етапи Кубку Європи. Нині ж дебютує найпрестижніший турнір – Кубок світу. В календарі FIS він позначений як тестовий. Якщо все пройде вдало, комплекс зможе замахнутися на більше…

Як повідомив директор туристичного комплексу Олександр Шевченко, вказана спортивна подія має неабияке значення для міжнародного іміджу України, адже її висвітлюватиме міжнародний спортивний телеканал «Євроспорт», а відтак і 400 телевізійних каналів у всьому світі.

Втім рішенню про проведення етапу саме у ТК «Буковелі» передувало кілька років клопіткої наполегливої роботи. «3 роки поспіль, – зазначив пан Шевченко, – ми проводили етапи Кубку Європи для того, щоб отримати цей фінальний етап». Керівник «Буковелю» пообіцяв, що змагання пройдуть у цілковитій відповідності до міжнародних стандартів.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться