SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Ужгород: фестиваль молодого вина


2013-11-05 11:40:20 UTC

6-й фестиваль молодого вина в Ужгороді пройде з 15 по 18 листопада 2012 року. Місце проведення фесту – дегустаційний зал «Шардоне» та французький ресторан «ФанФан», який розташований в центрі старовинного міста Ужгород. Дата проведення фесту ,третій четвер листопада, співпадає з святом молодого вина «Божоле» у Франції, традиція святкування якого походить з ХІХ століття.

Як розповідає Туристичний інформаційний центр Закарпаття, буде представлено близько 20 найкращих взірців молодого вина виготовлених з урожаю 2012 року одним з найкращих виноробів області. Молоде вино, завдяки своєму невеличкому терміну приготування, дарує своїм поціновувачам унікальний неповторний смак та легкість. Також буде можливість скуштувати такі традиційні французькі страви як — цибулевий суп, смажені каштани, різноманітні канапе та десерти.

Традиційно гості Ужгорода будуть мати унікальну можливість придбати вишуканий келих з емблемою фесту, вартість якого включає безкоштовну дегустацію молодих авторських вин. (Вартість келиха – 60 грн.) До келиха також буде додана картка участника фестивалю, яку можна буде обміняти на літр молодого вина або скуштувати справжнє французьке божоле від французького ресторану «ФанФан».

І на завершення сюрприз – лотерея, де буде розігруватись поїздка на двох до найромантичнішого куточку світу – Парижу.

Відпочинок у Закарпатті буде не повний без участі у винних фестивалях. «Дні осені з французьким шармом» – це молоде вино, яке ллєтся рікою, французька кухня і настрій, що лине піснею. В програмі фестивалю також будуть проводитись різноманітні атракції.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться