SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Відбувся Bereg Fest 2012


2013-11-05 11:40:20 UTC

«Но йсе ай!» – під таким лозунгом у неділю, 30 вересня, пройшов 49-й міжнародний фестиваль «Дружба без кордонів», або ж просто «Берег Фест» у Берегові. Розповідає «Голос Карпат».

Найяскаравіша подія осені на Закарпатті – саме так позиціонували організатори цьогорічний «Берег Фест», і не прогадали, адже фестиваль вийшов по-справжньому феєричним та видовищним. Цьогоріч його відвідали близько 15 тисяч гостей. Безліч локацій, де відбувалися найрізноманітніші дійства, розташувалися в той день на стадіоні «Дружба».

Відвідавши «Берег Фест 2012», можна було і концерт подивитися, і в конкурсах участь взяти, і з глини горщик зліпити, і скуштувати смачні страви у виставкових двориках, і помилуватися витворами мистецтва, і відчути прилив адреналіну на трибунах футбольних фанів. Словом, кожен із присутніх на фестивалі зміг знайти собі розвагу до душі.

Офіційне відкриття фестивалю відзначили проходом театралізованої колони. У святковій ході взяли участь представники сіл Берегівського району. Всі учасники фесту привезли із собою по декілька виноградних грон, котрі згодом, у дерев’яних діжках, чавили ногами чарівні юні красуні.

Цього року була відроджена традиція запалення фестивального вогню, і саме цей ритуал дав старт урочистостям. З вітальними словами виступили поважні гості. Після урочистого відкриття розпочався святковий концерт, в якому взяли участь не тільки самодіяльні колективи Берегівського району, а й популярні виконавці. Головним гостем «Берег Фесту 2012» став співак Dan Balan. Під завісу дійства гості спостерігали святковий феєрверк та досхочу потанцювали на дискотеці open-air.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться