SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Більше подробиць про Гуцульський фестиваль


2013-11-05 11:40:19 UTC

Як уже зазначалося на нашому порталі відпочинку «Світ лиж», 21, 22 та 23 вересня, у храмовий празник у Криворівні та Верховині (Івано-Франківщина), гуцули з Івано-Франківщини, Закарпаття та Чернівців зберуться на десятий, ювілейний фестиваль.

Як повідомляють Карпати.info, у програмі фестивалю – відкриття пам’ятного знаку «Гуцульська столиця», виступи оркестрів народної музики, фольклорно-етнографічних, хореографічних, драматичних колективів.

Дійство збере на Прикарпатті понад 1400 представників творчих осередків з різних регіонів України, а також Польщі, Румунії, Сербії, Молдови, Естонії, Литви, Франції. На сцені фестивалю виступатимуть народний аматорський оркестр народних інструментів «Гуцули» (смт. Верховина), родинний ансамбль танцю Іллюків та Ванджураків (с. Віпче), фольклорно-етнографічний колектив з с. Буковець, зразковий аматорський вокальний ансамбль «Гуцульські дівчата» (смт. Верховина) та багато інших. Свої роботи представлять на фестивалі майже 200 майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, відзначає Правда.if.ua.

Свято розпочнеться у суботу, 22 вересня, об 11:00 фестивальною ходою. Урочисте відкриття фестивалю – о 12.00. У неділю, 23 вересня, об 11:00 відбудеться гала-концерт та нагородження переможців фестивалю.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться