SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Замки й палаци Західної України віддадуть у «хороші руки»


2013-11-05 11:39:14 UTC

Декларацію про проведення року замків та палаців Західної України на вихідних підписали та скерували до президента керівники шести обласних рад. 

Як повідомляє «Німецька хвиля», обласні керівники домовилися, що працюватимуть у двох основних напрямках – це реклама та збереження замків. 

За словами голови Львівської облради Мирослава Сеника, першорядним завданням є внесення законодавчих змін, які б дали змогу залучати приватний капітал для порятунку замків від руйнування. 

З огляду на те, що ані держава, ані місцеві бюджети не в змозі реконструювати ці пам’ятки, слід вдатися до європейської практики і давати замки у приватне керування, вважає більшість фахівців.  

Однак умови передачі мають бути чітко прописані в угоді між державою та особою, що бере у керування пам’ятку, наголосив президент українського комітету IKOMOS Михайло Яковина. 

Він підкреслив необхідність державного контролю за цільовим – туристичним призначенням замків. 

Крім того, цьогорічний Міжнародний економічний форум у Львові, який традиційно проводиться у жовтні, відбудеться під гаслом збереження замків та палаців Львівщини. 

http://unian.net/ukr/

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться