SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

«Тропічний пташиний рай» в Галицькому національному природному парку


2013-11-05 11:40:17 UTC

В Галицькому національному природному парку планується створити пташиний тропічний рай. Він втілить в собі елементи екзотарію з екзотичними птахами. Додасться ще акваріум з екзотичними земноводними. До речі, тут три роки діє центр реабілітації диких тварин, яких лікують, а потім випускають в природу.

Як розповів РТІЦ начальник наукового відділу Галицького національного природного парку Володимира Бучка, відвідувачам, особливо юним, дуже подобається спостерігати за тваринами і птахами.

«У нас зараз більше сотні птахів. Діє екзотаріум, у якому ми експонуємо екзотичні види. Це – фазани, вісім видів папуг. Також робимо новий павільйон – «пташиний рай», де буде ще 12 видів екзотичних птахів. Також він буде обладнаний акваріума, тераріумами, інсектаріумами із рідкісними цікавими представниками екзотичних видів земноводних й риб з Амазонії й Індонезії».

Як відзначає ОДТРК, подібного закладу у Західній Україні поки що немає. Керівництво природнього парку сподівається вже до кінця року оперувати необхідними для будівництва фінансами.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться