SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Туристичний комплекс «Буковель» признано кращою туристичною базою в Україні


2013-11-05 11:39:14 UTC

9 лютого 2008р. в Києві, в готелі Radisson SAS відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу Ukrainian Travel Awards 2007. Надзвичайно приємно, що в номінації краща туристична база України 2007 переміг ТК «Буковель». Окрім цієї номінації було ще біля 20, які і визначили лідерів українського туристичного бізнесу, та компаній тісно пов’язаних з ним. 

Переможців визначали шляхом публічного голосування представників усіх туристичних компаній України по електронній пошті. Тобто самі компанії вибирали кращих поміж себе, що свідчить про об’єктивність даного опитування. 

До речі, було не тільки урочисто, але й весело. Ведучими конкурсу були народні артисти України Наталія Сумська та Анатолій Борисюк. Насичена культурна програма не залишила нікого байдужим. Щодо атмосфери нагородження, то вона була невимушеною та надзвичайно дружньою. І що головне, в залі не відчувалось що хтось переміг а хтось програв. Переміг увесь український туристичний бізнес, який з кожним роком стає все вагомішим, професійнішим, кращим. 

http://www.bukovel.com/ua/periodical/3621 

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться