SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Рекорд України – 6 вершин за 6 годин


2013-11-05 11:40:16 UTC

11 квітня 2012 року «Книга рекордів України» зафіксувала рекорд у категорії «Спорт, спеціальна підготовка, масові заходи», «Фрірайд». Це був спуск з шести найвищих вершин нашої країни, який група з п`яти сноубордистів на гірськолижників здійснила за один день. Ось імена сміливців: Станіслав Безусов, Катерина Чередніченко, Вячеслав Рябикін, Юрій Дербах, Андрій Піллероа. Гелікоптер підносив їх на гори: Петрос, Говерла, Ребра, Бребенескул, Гутин-Томнатек, Піп Іван.

Як підкреслив директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко, що також спускався разом із спортсменами-рекордсменами, такі хелі-тури пропагують здоровий спосіб життя та активний відпочинок серед молоді, а також можливості наших багатогранних Карпат.

Представник «Книги рекордів України» Ганна Крисюк за підтримки експертів офіційно зафіксували досягнення – 6 вершин за 6 годин: «Мені дуже приємно, що молоді люди ставлять перед собою високі цілі і роблять все, щоб їх досягти. Хочу привітати всіх хто долучився до встановлення рекорду України і подякувати ТК «Буковель» за те, що вони підтримують молодих талановитих людей і пропагують здоровий та активний спосіб життя».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться