SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Міжнародні навчання рятувальників на Закарпатті


2013-11-05 11:40:13 UTC

На Драгобраті, на схилах гори Стіг, нещодавно пройшли спільні навчання рятувальників України, Словаччини та Польщі. Три дні профі обмінювалися досвідом щодо визволення людей зі снігового полону. Ініціаторами заходу стали члени Закарпатської гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення УМНС України в Закарпатській області. На меті організатори мали передачу знань молодим рятувальникам, обмін досвідом із зарубіжними колегами.

Теоретична частина із визначення стану лавинонебезпеки із використанням спеціального обладнання перейшла в практичну, де відтворювалися ситуації із пошуку та урятуванню постраждалих. «Життя Українських Карпат» додає, що підсумком став детальний аналіз помилок на основі відеопереглядів.

Як відзначають самі рятувальники, основними причинами травмування та загибелі туристів стають нехтування правилами безпеки та надмірна самовпевненість. Багато хто не реєструється в пунктах МНС. А в таких випадках шанси на порятунок такої групи чи поодиноких осіб в разі небезпеки стрімко падають.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться