SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Закарпатські рятувальники попереджають


2013-11-05 11:40:13 UTC

Спираючись на інформацію від Закарпатського Гідрометцентру, Управління МНС України в Закарпатській області закликає всіх жителів та гостей карпатського регіону утриматися від походів у гори. Значне зниження температури – від 10-11 град. С морозу вдень та до 20-23 град. С нижче нуля вночі – може стати вирішаючим фактором у боротьбі за життя недбалих туристів.

Тільки з початку 2012 року МНСниками було врятовано 90 осіб. 53 рази вирушали в пошукові експедиції пошуково-рятувальні частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Влітку заблукалі мандрівники мають більше шансів протриматися навіть до кількох днів, очікуючи на рятувальників. А взимку цей час може скоротитися до однієї години і менше.

МНС наполягає на обов’язковій реєстрації всіх, вирушаючи у гори. У спеціальних гірських пошуково-рятувальних пунктах можна отримати найоперативнішу інформацію про стан погодних умов в тій чи іншій місцевості, небезпеку сходження лавин, визначити оптимальний маршрут, який залежить від ступеня підготовки учасників сходження.

Будьте уважні та обережні, дотримуйтеся всіх (!) правил безпеки. Портал гірського відпочинку «Світ лиж» приєднується до заклику рятувальників. Передусім подумайте та зважте: чи погодні умови дозволяють вирушити, чи варто перечекати негоду, уникаючи, тим самим небезпеки здоров`ю та життю.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться