SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Єпархіальному музеї в Трускавці відкрилася виставка дитячих робіт «Світ без насильства»


2013-11-05 11:40:12 UTC

14 грудня 2011 р. у Єпархіальному музеї в Трускавці відкрилася виставка дитячих робіт «Світ без насильства». Історія цієї виставки така. З ініціативи благодійної організації «Карітас» на початку осені цього року розпочався конкурс дитячих малюнків на тему «Світ без насильства», в рамках реалізації проекту з протидії торгівлі людьми за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Конкурс тривав понад три тижні до 4 жовтня 2011 року. Після цього всі роботи були презентовані на виставці малюнків, який відбувся протягом 5-24 жовтня в м. Дрогобич у Палаці Мистецтв. Участь у конкурсі брали школярі Львівської області у віці від 8 років до 16 років.

Організатори конкурсу поставили перед учасниками таке завдання – мовою малюнків продемонструвати «Світ без насильства» очима дітей, показати контраст між гармонією та дисгармонією, пов’язаною із торгівлею людьми, нелегальною трудовою міграцією, рабством в сучасному світі. Таким чином ми хочемо привернути увагу громадськості до цих проблем і тим самим застерегти їх від небезпеки.

На відкритті виставки о. Ігор, директор Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ сказав: «Можливо, у вашому віці не всі знають, що таке насильство. На щастя. Але частина дітей терпить знущання батьків, що зловживають алкоголем та наркотиками. В школах у відносинах між дітьми теж трапляються моменти насильства. Ці ваші малюнки – це кроки до змін. Не забувайте, що Господь Бог є з Вами. Якщо звертатимемося до нього, то насильства або не буде зовсім, або буде його мало. Ви в силі змінити цей світ!».

Запрошуємо усіх небайдужих до творчості наших дітей відвідати виставку, яка буде тривати у Єпархіальному музеї з 14 грудня до 25 лютого 2012 року.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться