SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Кубок Європи з фрістайлу (акробатика) на Буковелі


2013-11-05 11:40:09 UTC

Контест відбудеться 4 та 5 березня 2011 року в ТК « Буковель» (Івано-Франківська область).

Організатори: Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту, Івано-Франківська облдержадміністрація, Федерація лижного спорту України

Головний спонсор: ГК «Буковель».

Спонсори: Фішер-Мукачево, Хортиця.

Підтримка: UXG – «Українські екстремальні ігри»

У березні 2010 року на території України на відомому гірськолижному курорті «Буковель» вперше в історії вітчизняного фрістайлу відбулись змагання з фрістайлу. Незважаючи на вже досить довгу історію розвитку цього виду спорту та регулярні успіхи провідних українців – Станіслава Кравчука, Енвера Аблаєва, Тетяни Козаченко, Надії Діденко, Ольги Волкової та інших – спортивні заходи міжнародного рангу з цього вражаючого виду спорту досі на Україні не проводились.

Позитивний досвід проведеного на ГК «Буковель» заходу та схвальна оцінка змагань експертами Міжнародної лижної федерації FIS надали можливість ввести до календаря міжнародних змагань сезону 2010-2011 років другий Кубок Європи з фрістайлу в Україні. У заході очікується участь команд Білорусі, Швейцарії, Казахстану, а також лідерів збірної команди України – призерів чемпіонату світу, етапів Кубка світу та Європи.

У програмі змагань заплановано виконання трюків на одинарному, подвійних та потрійних трамплінах. Виступи провідних спортсменів Європи та світу, серед яких призери та переможці етапів Кубка світу, учасники чемпіонатів світу та Олімпійських ігор, не залишать байдужими! Чекаємо на зустріч у Буковелі!

Детальна програма змагань – на сайті ФЛСУ.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться