SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Упродовж січня Івано-Франківський краєзнавчий музей експонує ряд цікавих виставок


2013-11-05 11:40:07 UTC

Упродовж січня Івано-Франківський краєзнавчий музей експонує ряд цікавих виставок, повідомляє Івано-франківська ОДТРК.

Зокрема, до 1 лютого функціонує виставка філокартії «Образ Божої Матері у різдвяній листівці українських художників діаспори». Представлено майже 60 листівок різних авторів.

20 січня в музеї презентовано книгу «Метафізика Карпат. Івано-Франківська область». Це оглядово-туристичне видання, що знайомить з легендарними місцями краю, з багатою на містичні перекази Карпатською землею. Крім того, це перша книга із серії видань, присвячених карпатській метафізиці. У ній йдеться про чудотворні ікони, цілющі джерела, «місця Сили» та інші духовно-містичні об’єкти Івано-Франківщини. Доповнило презентацію тематично-театралізоване дійство.

З 21 січня по 14 лютого працюватиме виставка до дня Злуки «Україна – Соборна держава». Експозицію створено на основі фондів Івано-Франківського краєзнавчого музею. Представлено світлини українських державних діячів ЗУНР та УНР, документи і часописи тих часів, поштові листівки, наочну агітацію, військові документи Української Галицької Армії, літопис «Червоної калини».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться