SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Четвертий Всеукраїнський Фестиваль моржів на Буковелі


2013-11-05 11:40:06 UTC

19 січня 2011 р, на Йордан, в гірськолижному курорті « Буковель» відбудеться «Четвертий Всеукраїнський Фестиваль моржів», в якому візьмуть участь любителі зимового купання чи не з усіх регіонів України.

В програмі Святкове Богослужіння та освячення води, урочисте відкриття Фестивалю, купання моржів, нагородження учасників Дипломами та сувенірами.

Гостей фестивалю пригощатимуть справжнім козацьким кулішем, приготованим на відкритому вогні у 150-ти літровому казані.

На гостей фестивалю також чекає насичена розважальна програма за участю «Гуцульського ансамблю пісні і танцю» Івано-Франківської обласної філармонії та славнозвісні «Козацькі забави».

В трьох попередніх фестивалів моржів на Буковелі уже взяло участь більше чотириста учасників з усіх регіонів України. З них 50 жінок. А шістдесят вісім його учасників вперше спробували свої сили у зимовому купанні. Проте були моржі і досвідчені: з 17 та 15 річним стажем. Наймолодшим учасником стала 10-ти річна Таня Палагнюк з Коломиї, а найстаршим 73-х річний Петро Тимчук з Івано-Франківщини.

«Четвертий Всеукраїнський Фестиваль моржів на Буковелі» обіцяє бути цікавим, а головне здоровим. В здоровому тілі – здоровий дух! Приєднуйтеся!

Чекаємо на всіх бажаючих 19 лютого 2011 р. о 14.00 год. біля центрального буковельського озера.

Партнери фестивалю розважальний центр «Бука», ресторан «Козачок» та ТМ «Хортиця».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться