SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Фотоконкурс «Б’ютифул Карпати: від Петроса до Попа Івана»


2013-11-05 11:40:06 UTC

Аби поділитись приємними згадками, навіяти неприборканої охоти до мандрівок тим, хто ще не бував у Карпатах, та відкрити літній спортовий сезон, кав’ярня-галерея «Штука» запрошує усіх охочих – професіоналів та аматорів – до фотозмагання на найкращу знимку-пейзаж з Чорногірського хребта.

Умови фотоконкурсу

1. Термін подання фотографій – з 17 січня до 31 березня 2011 року.

2. Вибір журі 20-ти найкращих фото, які експонуватимуться у кав’ярні впродовж травня, триватиме з 1 до 10 квітня.

3. Фото можуть подаватись лише їх автором.

4. Максимальна кількість світлин одного автора – 3 шт.

5. Фото можуть бути лише у цифровому форматі.

6. Фото вихідного розміру та контактні дані автора просимо надсилати на адресу – kawiarnia.sztuka@gmail.com.

7. У контактних даних необхідно вказати ім’я та прізвище, місто, мобільний телефон, електронну адресу автора та назву роботи.

8. 3-х переможців, які отримають приз від кав’ярні-галереї «Штука», визначать згідно результатів голосування відвідувачів виставки у травні та онлайн-голосування на Інтернет-ресурсі «Львів Онлайн».

9. Витрати на оформлення світлин-переможців несуть їх автори.

10. Призи для 3-х фіналістів: вечір для двох у кав’ярні «Штука», грошовий сертифікат для друку власної фотокниги від партнера заходу – компанії «Цифролаб».

11. Головний приз від інформаційного каталогу «Карпати.info» для автора світлини, що набере найбільшу кількість голосів, – вікенд для двох у готельно-ресторанному комплексі «Гостинець» у с. Кривопілля Верховинського району.

Запитання з приводу конкурсу: +38 (093) 572-82-22; +38 (093) 572-82-22. Організатор виставки-фотоконкурсу – кав’ярня-галерея «ШТУКА». Партнери – «Львів Онлайн. Путівник подій у місті», компанія «Цифролаб», ГО «Підкова». Головний партнер заходу – інформаційний каталог карпатської туристики «Карпати.info».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться