SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

19 січня на Водохреща в Україну прийдуть справжні морози


2013-11-05 11:40:06 UTC

Український гідрометеорологічний центр прогнозує зниження в Україну на Водохреща (19-24 січня), температури в ряді областей до мінус 20 градусів, повідомив начальник Укргідрометцентру Микола Кульбіда на прес-конференції в Києві в середу.

«На Водохреща ми очікуємо зниження температури у північних та центральних областях до мінус 10-15 градусів, на північному сході – до 20 градусів морозу, на заході та півдні температура буде вище на п'ять-шість градусів», – сказав він.

У той же час, він відзначив, що похолодання буде короткочасним, і вже з 24 січня в Україну слід очікувати поступового підвищення температури. Про це повідомив Портал регіонів України.

У цілому, за словами експерта, до кінця зими в Україні спостерігатиметься мінлива погода, що характеризується досить низькими і високими для цього періоду температурними режимами.

За його словами, лютий може бути дещо прохолодніше, ніж січень, але загальна температура в наступному місяці буде дещо вищою норми.

Крім того, відзначає Інтерфакс-Україна, Укргідрометцентр прогнозує невелику кількість опадів до кінця зими, однак очікує з 15-16 січня поступового відновлення сніжного покриву, який практично розтанув у результаті теплої погоди в першій половині січня.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться