SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Львів увійшов у десятку міст світу, де можна недорого відпочити


2013-11-05 11:40:06 UTC

Міжнародний туристичний журнал Lonely Planet опублікував рейтинг 10 країн та міст, де можна відпочити недорого. Журнал включив до рейтингу й Україну. Автори відзначають, що готелі в Києві обходяться доволі дорого для іноземців, але можна знайти ощадливий нічліг в Одесі та Львові.

Особливо автори хвалять Львів, у якому можна їздити на чудовому міському трамваї усього за гривню (тобто трохи більше 10 центів). На думку вітчизняних туроператорів, це й правда одне з найбільш недорогих і водночас привабливих для туристів міст із бюджетними готелями й затишними кафе, пише «Українська правда. Життя».

Крім згаданого в Lonely Planet Личаківського цвинтаря, є безліч інших цікавих і недорогих місць. Наприклад, музеї. У Львівську картинну галерею квиток коштує всього 10 гривень, при цьому вона зберігає одну із найбагатших колекцій в Україні (це польські, австрійські художники, є навіть полотна Гойї та Жоржа де ла Тура). Стільки ж обійдеться квиток у палац Потоцьких, відзначає Zaxid.net.

«Недорогі екскурсії також замками Львівщини», – розповідає заступник директора турагенції «Калина-Туртранс» Ганна Ратушна. «Ціна поїздки – 150 гривень з людини. Зазвичай, це поїздка на вихідні, з ночівлею».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться