SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Організатори «Червеного вина 2011» обіцяють – місця і напою вистачить усім


2013-11-05 11:40:06 UTC

Цього року кількість бажаючих представити власну продукцію на фестивалі збільшилася у двічі.

Наближається один з найочікуваніших фестивалів Закарпаття – «Червене вино». Наразі потенційні учасники подають заяви, а гості готуються відвідати на Василя місто над Латорицею. Про підготовку до свята вина порталу «Мукачево.net» розповіла заступник міського голови Мукачева Ганна Іваницька.

«Десь після 11 січня можна буде говорити про кількість учасників, і скільки буде фізичних, скільки юридичних осіб. Зараз ще поступають заявки. Те, що кількість бажаючих взяти участь збільшилася вдвічі – це правда, але на сьогодні територія, на якій ми розміщуємо празник вина не дозволяє, як би ми того хотіли, розмісти всіх. Напевне, будемо збільшувати площу фесту і він розкинеться аж за головну ялинку».

Будуть цього року і новинки. «Хочемо цього року виставити 4 експериментальні збірно-розбірні дерев’яні будиночки. В майбутньому вже плануємо робити, як у Європі, щоб ці будиночки ставилися на новорічно-різдвяні свята, і вони стояли б до свята Василя, – поділилася планами пані Ганна. – Гостей приїде багато, дзвонять і з-закордону, і з різних областей України. От зараз телефонували з Асоціації сільських голів Львівщини, що хотіли б погостювати. Брали б участь у фесті закордонні винороби, зокрема, з Угорщини, та вино зроблене у домашніх умовах не дозволять перевезти через кордон».

За словами заступника міського голови, у цьому році дощі були, тому урожай винограду був не дуже вдалим, що може позначитися на якості вина. Хоча, на якість та грайливість напою з фестивалю ще ніколи ніхто не скаржився.

«Вже розіслані запрошення неприватним виробам, створено організаційний комітет. На днях буде відомий склад дегустаційної комісії, – зауважила пані Ганна. – Цьогоріч вперше 14 припало на п’ятницю. Зазвичай на Василя ми закривали фест. А цього року відкриватимемо. Тому закарпатці та гості матимуть три святкові дні: п’ятниця – свято, субота і неділя – вихідні, тому, сподіваємося, буде багато гостей. Втім, як і завжди».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться