SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Львів запрошує на зимові святкування: програма заходів


2013-11-05 11:40:04 UTC

Чимало яскравих подій та атракцій чекають на львів’ян та гостей міста. Різдвяні святкування у Львові вже розпочалися. На вулицях міста відкрився перший в Україні Різдвяний ярмарок. Культурна програма львівських святкувань є не менш гарною, ніж атмосфера різдвяного міста, – повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Родзинкою зимових свят буде третє «Міське свято Пампуха». Дійство з безліччю пампушків, колядок, конкурсів та святковою кухнею триватиме щоденно у внутрішньому дворику Ратуші. Розпочнеться «Міське свято пампуха» 8 січня різдвяним парадом у центральній частині міста. З 8 до 10 січня в місті втретє відбудеться «Свято Пампуха».

Також вздовж музею «Арсенал» різдвяні дарунки можна буде придбати з 11 до 20 грудня на «Миколаївському ярмарку». 19 грудня в місті урочисто відкриють міську ялинку. З 18 до 20 грудня у музеї народної архітектури та побуту (вул. Чернеча Гора, 1) проходитиме фестиваль «Святий Миколай в гаю».

З 6 до 21 січня мешканці та гості міста матимуть змогу відвідати фестиваль «Різдво у Львові». Фестиваль буде проходити у центральній частині міста. Традиційно 6 січня на площі Ринок відкриють велику Різдвяну шопку, на пр. Свободи – Різдвяного дідуха. Протягом Різдвяних свят на площі Ринок та в Шевченківському гаю буде проходити безліч веселих забав, частувань та лунатиме різдвяна коляда. Прикрашатимуть Різдвяний Львів і кількаметрові снігові та льодяна фігури біля «Дзиґи».

У Домініканському соборі протягом усіх свят, аж до 1 лютого, відбуватиметься 10-й рік поспіль фестиваль «Велика коляда», під час якого виступлять 77 хорових колективів, як автентичних і фольклорних, вокально-інструментальних.

Львів робить подарунок на Миколая – знижує ціни на туристичні атракції на 50%. Особливістю цьогорічних святкувань будуть подарунки в день св. Миколая. Для тих туристів, які завітають до Львова з 19 до 20 грудня, чекають 50% знижки у готелях, рестораціях, туристичних агенціях та в розважальних закладах. Зрештою, скористатись цим подарунком зможуть не лише туристи, але й мешканці Львова.

Також перелік усіх заходів мешканці та гості міста можуть бачити в електронній версії OT-OT, повідомляє Ot-Ot.lviv.ua.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться