SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Ознайомчий тур «Зелене кільце Карпат»


2013-11-05 11:40:03 UTC

Завершився перший ознайомчий тур «Зелене кільце Карпат», розроблений управлінням туризму ОДА і регіональним туристично-інформаційним центром. У ньому взяли участь керівники відділів туризму РДА, туристичних організацій, журналісти. Розповідає регіональний туристично-інформаційний центр.

Трьохденний промотур розпочався з оглядової заміської екскурсії «Коломия — місто над Прутом», який продовжився знайомством з середмістям, музеями, сімейними пансіонатами. Далі шлях проліг до Княжого граду у селі Княждвір, відвідини одного з найбільших у Європі резерватів тису ягідного. Там же учасникам туру показали стару солеварню, де власноручно добували та варили на вогні сіль. Вони пройшли стежиною доблесті.

У Косові, Яворові, Криворівні і Верховині завітали у гості до гуцульських народних умільців. Там були майстер-класи з різьби, кераміки, виготовлення ліжників, відвідини, зокрема у Криворівні, музеїв Івана Франка та гуцульської архітектури « Хата-гражда».

Наступна зупинка — «Верховина (Жаб’є) — гуцульська столиця». Екскурсія за маршрутом Верховина — ВорохтаТатарів «Карпатський дивосвіт» через Кривопільський перевал. А в Татарові відбулась дегустація місцевих напоїв та настоянок на травах у світлиці гостинного двору «Анастасія». Там же бажаючі вчились гри на дримбі, взяли участь у фотосесії у національному вбранні.

Третього дня учасники промотуру побували на гірськолижному курорті « Буковель», Яблуницькому перевалі, на водоспадах «Гук Женецький» і «Пробій», у Карпатському національному природному парку.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться