SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

В Ужгороді пройшов фестиваль «Закарпатське божоле»


2013-11-05 11:40:02 UTC

В Ужгороді пройшов фестиваль 20-21 листопада в Ужгороді на центральній площі Театральній проходив традиційний фестиваль молодого вина «Закарпатське божоле». Місцеві винороби пропонували мешканцям міста та численним туристам вина різних сортів з цьогорічного урожаю.

«На ура» також йшов глінтвейн, медовуха, сливовиця, вино з малини, чорниць та інші напої за особистими рецептами господарів. Поруч з дегустаційними винними столами розташували палатки з продуктами бджолярства, виробами народних промислів, на центральній сцені виступали народні колективи, інформує кореспондент Zaxid.net. Організатори фестивалю «Спілка приватних виноградарів та виноробів Закарпаття» підготували цього разу до свята фірмові бокали з логотипом «Закарпатське божоле», щоб дегустація відбувалася більш естетично.

Водночас на сусідній центральній вулиці Корзо завершувався фестиваль «Французька осінь», який розпочався тижнем раніше з розбиття першої бочки вина. Упродовж тижня у програмі «Французької осені» відбувалися численні дегустації, конкурси для дітей, вечір поезії, демонстрація французьких фільмів тощо. Останній день «Французької осені» зібрав численних шанувальників французьких страв. У великих казанах на Корзо варили цибуляний суп, смажили каштани та готували гаряче вино із спеціями та фруктами.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться